Miejsca

Tor kartingowy - Laszki

Od soboty 10 lipca 2010 w Laszkach jest otwarty tor kartingowy. Jest to jedyny halowy tor kartingowy na Podkarpaciu. Fani wyścigów będą mogli ścigać się na gokartach przez 7 dni w tygodniu.

RESTAURACJA-KRĘGIELNIA "NIAGARA" - SZÓWSKO

Restauracja i kręgielnia Niagara jest lokalem, który wyraźnie odróżnia się nowoczesnym stylem. Jest idealnym miejscem na organizację bankietów, turnieji w kręgle, spotkań towarzyskich lub biznesowych oraz wesel. 

Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu

Kamienica Orsettich to jeden z najbardziej znanych zabytków architektury mieszczańskiej w Jarosławiu. Od 1945 roku jest siedzibą muzemum, w którym znajdują się ekspozycje związane z historią miasta Jarosławia oraz kulturą mieszczańską.

Kino Ikar w Jarosławiu

Jarosławskie Kino Ikar mieści się w budynku Domu Kultury przy placu Mickiewicza 6. Kino dysponuje salą na 280 miejsc.

Tagi:

Stadion JKS Jarosław

Stadion JKS-u Jarosław znajduje się na ul. Bandurskiego 2. Ze stadionu korzysta drużyna JKS-u Jaroslaw i drużyny młodzieżowe JKS-u. Stadion pełni funkcje wyłączenie obiektu piłkarskiego. 

Adrenalina Park Radawa

Adrenalina Park w Radawie to miejsce dla poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń. Jest to pierwszy tego typu park rozrywki na Podkarpaciu. Powierzchnia parku to 5 hektarów.

Kościół św. Ducha

Kościół św. Ducha w Jarosławiu przy ulicy Grunwaldzkiej. Dawny kościół szpitalny związany z fundacją ubogich, potwierdzoną i poszerzoną w 1462 roku. Zbudowany na miejscu drewnianego w latach 1689-1690, budowniczym był prawdopodobnie Jan Michał Link. 

Subskrybuje zawartość
Realizacja i opieka nad serwisem: openBIT - Drupal Experts - www.openbit.pl