Wydarzenia

Międzynarodowy Festiwal Fotografii Młodych w Jarosławiu

Już jutro, tj. w piątek, rozpocznie się IV edycja Festiwalu Fotografii Młodych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i obejrzenia wystaw.

Kolejna edycja "Lata z Radiem"

Trasa ruszyła już w czerwcu. "Lato z Radiem" odwiedzi w tym roku 20 miast. W Jarosławiu pojawi się 18 sierpnia o godzinie 16:00. 

Meta Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego w Jarosławiu

Już jutro, tj. w niedzielę, uczestnicy 23-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków zakończą swoje zmagania na mecie w Jarosławiu. W związku z tym wydarzeniem, mieszkańcy miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Mistrzostwa Polski U-15 w piłce nożnej w Jarosławiu

W dniach od 5 do 10 lipca odbędą się mistrzostwa w piłce nożnej U-15 w Jarosławiu, Tuczempach i Przemyślu. W naszym mieście na stadionie JKS-u odbędzie się mecz otwarcia oraz finał rozgrywek.

Dni Jarosławia 2012

Już w ten weekend odbędą się Dni Jarosławia organizowane przez burmistrza miasta. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. Zaproszone zostały gwiazdy, m.in. Lady Pank i Siklawa, które wystąpią na jarosławskim rynku.

Rusza nabór do PWSTE w Jarosławiu

Już 4 czerwca rozpocznie się rekrutacja na 28 specjalności w ramach 17 kierunków na PWSTE w Jarosławiu. Wśród nich pojawią się nowości: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zdrowie Publiczne oraz Gospodarka Przestrzenna.

Dzień Dziecka w Jarosławiu

Dzień Dziecka w Jarosławiu odbędzie się w tym roku na Hali Sportowej MOSIR. Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych.

Koncert muzyki kameralnej i organowej

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu oraz Szkoła Muzyczna w Jarosławiu organizują w piątek 16 marca o godz 17.30 koncert muzyki kameralnej i organowej. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

CENTRUM KULTURY I PROMOCJI W JAROSŁAWIU - ZAPOWIEDZI NA MARZEC

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu jak co miesiąc zaprasza nas na szereg wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w naszym mieście. W marcu w naszym mieście odbędzie się sporo imprez, zapraszamy więc do zapoznania się z harmonogramem.

I Chopinowskie Dni Muzyki Fortepianowej im. M.Turzańskiej.

 

W dniach od 1 do 3 marca w naszym mieście odbędą się I Chopinowskie Dni Muzyki Fortepianowej im. M.Turzańskiej. Koncerty odbędą się w Szkole Muzycznej w Jarosławiu przy ul. Cz. Puzon ps.”Baśka” 3. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprezy.

Subskrybuje zawartość
Realizacja i opieka nad serwisem: openBIT - Drupal Experts - www.openbit.pl